MPP-jev vikend v Cerknici

Bil je petek in nekaj je bilo v zraku. Jp, MPP-jevci smo odhajali na pevsko - duhovni vikend. Tokrat smo malo zamenjali zrak in se odpravili v Cerknico. Malce novega okolja ne škodi. Tako smo lepega dne vstopili v salezijanski mladinski center in okusili vrvež, kateremu je namenjen. In čeprav je tamkajšnja 'mladež' nam 'starčkom' včasih kaj ponagajala, je zame to pomenilo nekaj prelepega - to je kraj, kjer se lahko prosti čas preživi kakovostno in predvsem varno (no ja, pustimo to zaenkrat pri kraju, hihi). Skratka, imeli smo se tudi mi nadstandardno kakovostno.

Kako smo uživali v vožnji z lojtrnikom, bo najbolje, če si sami ogledate v fotogaleriji. Jap, prav ste videli - smo šli na ogled Cerkniškega jezera.

Da pa smo MPP-jevci res decsi (khm ... et dečve) od fare, saj je med nami On, se je pokazalo tudi zadnji večer, ki mu ni in ni bilo videti konca. 'Old school' družabne & namizne igre so pokazale svojo moč in hvala vsem tistim, ki se niste pustili zbudit sredi drnjohanja (nič užaljeno gledat - smo vse slišali :P ). Kot dokaj novopečenemu članu zbora bi mi morda pristala delna zbeganost, a pri MPP-ju temu enostavno ni tako, zatorej lahko z veseljem povem, da ako to berete in vam je srček poskočil, vas vabim, da se nam pridružite že takoj ob naslednjem rekrutiranju, oktobra 2008 torej. Se vidimo ;)